Patton/patton (June 11 Tuesday Recruiting Event AVP America/ROX 14/16/18's - 16U Girls)
Search Tournament Teams and Players



Roster
Name
Ava Patton
Austin, Texas
carys patton
Austin, Texas
16U Pools
Pool 6
Start: 8:30am
1stPolk/Fitzsimmons
2ndPatton/patton
3rdFelts/Thomas
4thGaris/Schulz
5thRoth/Alvarez
Schedule
Pool 6 - Match 1
Tue - 8:30am - Court 9
Felts/ThomasRoth/Alvarez
Patton/patton
2112
Pool 6 - Match 3
Tue - 9:10am - Court 9
Patton/pattonRoth/Alvarez
Polk/Fitzsimmons
218
Pool 6 - Match 5
Tue - 9:50am - Court 9
Polk/FitzsimmonsPatton/patton
Garis/Schulz
2116
Pool 6 - Match 7
Tue - 10:30am - Court 9
Felts/ThomasPatton/patton
Garis/Schulz
1921
Pool 6 - Match 9
Tue - 11:10am - Court 9
Patton/pattonGaris/Schulz
Roth/Alvarez
2119
Pool 6 - Match 10
Tue - 11:30am - Court 9
Polk/FitzsimmonsFelts/Thomas
Patton/patton
2117

(1st - P1) Martin/Acuna
Match #14
12:55pm - Court 7
21
8
Martin/Acuna
(3rd - P5) Jones/Ortega
Match #15
12:35pm - Court 4
Ref: Bernal/Wallace
19
21
McGovern '21/Hood '21
(3rd - P4) McGovern '21/Hood '21
Match #6
Court 4
21
16
Martin/Acuna
(2nd - P3) Rheinlaender/LeVaughn
Match #22
12:55pm - Court 6
17
21
Davis/Gavros
(4th - P2) Davis/Gavros
Match #7
1:35pm - Court 4
13
21
Patton/patton
(2nd - P6) Patton/patton
Match #2
2:15pm - Court 6
19
21
Mehok/Cassady
(1st - P5) Culver/Trusty
Match #10
1:15pm - Court 6
17
21
Mehok/Cassady
(4th - P3) Mehok/Cassady
Match #19
12:35pm - Court 8
Ref: Sandlin/Humphrey
21
11
Mehok/Cassady
(2nd - P2) Johnson/Charles
Match #3
1:35pm - Court 7
21
17
Mehok/Cassady
(3rd - P1) Swett/Biddle
Match #18
12:35pm - Court 7
Ref: Martin/Acuna
21
13
Swett/Biddle
(4th - P6) Garis/Schulz
Match #11
1:15pm - Court 5
20
22
Holz/Amador
(1st - P4) Holz/Amador
Match #0
2:35pm - Court 6
16
21
Johnson/Esser
(1st - P3) Duffner/Crociata
Match #12
1:15pm - Court 4
21
11
Duffner/Crociata
(4th - P5) Haynes/Denyer
Match #17
12:35pm - Court 6
Ref: Davis/Gavros
17
21
Shugart/Sims
(3rd - P2) Shugart/Sims
Match #4
1:35pm - Court 6
14
21
Johnson/Esser
(2nd - P1) Johnson/Esser
Match #20
12:55pm - Court 4
21
8
Johnson/Esser
(4th - P4) Bernal/Wallace
Match #9
1:15pm - Court 7
21
19
Johnson/Esser
(1st - P6) Polk/Fitzsimmons
Match #1
1:55pm - Court 7
21
16
Johnson/Esser
(2nd - P5) Thex/Bradley
Match #8
1:15pm - Court 8
21
15
Thex/Bradley
(4th - P1) Nelson/Venegoni
Match #21
12:55pm - Court 5
10
21
Franklin/Plummer
(2nd - P4) Franklin/Plummer
Match #5
1:35pm - Court 5
22
20
Thex/Bradley
(3rd - P3) Steele/Brewer
Match #16
12:35pm - Court 5
Ref: Nelson/Venegoni
21
19
Steele/Brewer
(3rd - P6) Felts/Thomas
Match #13
12:55pm - Court 8
21
23
Sandlin/Humphrey
(1st - P2) Sandlin/Humphrey

3rd place bracket

Thex/Bradley
Match #3rd-2
Martin/Acuna