Butler/Campbell (June 11 Tuesday Recruiting Event AVP America/ROX 14/16/18's - 18U Girls)
Search Tournament Teams and Players



Roster
Name
Macey Butler
austin, TX
Gracey Campbell
Aubrey, TX
18U Pools
Pool 2
Start: 8:30am
1stBoyd/Walker
2ndButler/Campbell
3rdBrin/Kleymeyer
4thShipman/Cortez
5thBufkin/Pauze
6thRogers/Miller
Schedule
Pool 2 - Match 2
Tue - 8:50am - Court 2
Shipman/CortezBufkin/Pauze
Butler/Campbell
1821
Pool 2 - Match 4
Tue - 9:30am - Court 2
Bufkin/PauzeButler/Campbell
Shipman/Cortez
1121
Pool 2 - Match 6
Tue - 10:10am - Court 2
Butler/CampbellShipman/Cortez
Bufkin/Pauze
2113
Pool 2 - Match 8
Tue - 10:50am - Court 2
Shipman/CortezRogers/Miller
Butler/Campbell
2115
Pool 2 - Match 10
Tue - 11:30am - Court 2
Butler/CampbellRogers/Miller
Brin/Kleymeyer
2118
Pool 2 - Match 12
Tue - 12:10pm - Court 2
Butler/CampbellBrin/Kleymeyer
Rogers/Miller
2422
Pool 2 - Match 14
Tue - 12:50pm - Court 2
Rogers/MillerBufkin/Pauze
Butler/Campbell
1021
Pool 2 - Match 15
Tue - 1:10pm - Court 2
Boyd/WalkerButler/Campbell
Shipman/Cortez
2112

(1st - P1) Doucet/Hashman
Match #14
2:50pm - Court 1
21
10
Doucet/Hashman
(6th - P2) Rogers/Miller
Match #15
2:30pm - Court 1
Ref: Doucet/Hashman
17
21
Schmok/Ehrie
(6th - P3) Schmok/Ehrie
Match #6
3:10pm - Court 1
21
10
Doucet/Hashman
(3rd - P3) Burleson/Weber
Match #7
2:50pm - Court 5
21
17
Burleson/Weber
(3rd - P2) Brin/Kleymeyer
Match #2

20
22
Butler/Campbell
(2nd - P2) Butler/Campbell
Match #10
2:30pm - Court 5
Ref: Brin/Kleymeyer
21
16
Butler/Campbell
(4th - P1) Johnson/Plevins
Match #3
3:10pm - Court 4
23
21
Butler/Campbell
(5th - P1) Nowak/Schroeder
Match #11
2:30pm - Court 4
Ref: Cope/Erwin
11
21
Bengoechea/Westendorff
(2nd - P3) Bengoechea/Westendorff
Match #0
3:50pm - Court 1
23
21
Butler/Campbell
(1st - P3) Kaiser/Hamlett
Match #12
2:50pm - Court 3
21
16
Kaiser/Hamlett
(5th - P2) Bufkin/Pauze
Match #4
3:10pm - Court 3
21
15
Kaiser/Hamlett
(4th - P2) Shipman/Cortez
Match #9
2:30pm - Court 3
Ref: Bufkin/Pauze
19
21
Durish/Besecker
(2nd - P1) Durish/Besecker
Match #1
3:30pm - Court 4
26
24
Kaiser/Hamlett
(3rd - P1) Domel/Buchanan
Match #8
2:50pm - Court 4
21
18
Domel/Buchanan
(4th - P3) Cope/Erwin
Match #5
3:10pm - Court 2
8
21
Boyd/Walker
(5th - P3) Jinright/Stephens
Match #16
2:30pm - Court 2
Ref: Boyd/Walker
8
21
Thex/Jaimes
(6th - P1) Thex/Jaimes
Match #13
2:50pm - Court 2
10
21
Boyd/Walker
(1st - P2) Boyd/Walker

3rd place bracket

Boyd/Walker
Match #3rd-2
Doucet/Hashman